Sabiedriskie palīgi

Dzintra Skrūzmane, vecākā inspektore, sabiedrisko palīgu koordinatore

E-pasts: dzintra.skruzmane@vvc.gov.lv

Tālrunis: 26466539 



N.p.k. Uzdevumu izpildes vieta Vārds, uzvārds Telefons,  e-pasts Darbības sākums Apliecības nr. Apliecības derīguma termiņš Līdzdarbības līgums
1. Rīga Maruta Auziņa 26574700
maruta.auzina@gmail.com
14.12.2015. 88 11.12.2018.-10.12.2019.   
2. Rīga Ligita Vircava ligita.vircava@gmail.com 14.12.2015. 95

11.12.2018.-10.12.2019.

  
3. Rīga Renāte Krauze-Esserte 29910160 renate.krauze@gmail.com 21.12.2016. 94

11.12.2018.-10.12.2019.

  
4. Rīga Inese Kalnupe  29294113
inese.kalnupe7@gmail.com
11.12.2017. 96 11.12.2018.-10.12.2019.
5. Rīga Lāsma Nikolaisone   25947913
lasma.nikolaisone@inbox.lv
21.06.2017. 79 14.06.2018.-13.06.2019.
6. Rīga  Tīna Koha-Rasa  29394797
tina.koha@gmail.com
11.12.2018. 85

11.12.2018.-10.12.2019.

 
7. Rīga  Iveta Romančuka  29498498
iveta.romancuka@gmail.com
11.12.2018. 82

11.12.2018.-10.12.2019.

8. Rīga, Baloži Aina Nemiro  29782005
ainanemiro@gmail.com
11.12.2017 91 11.12.2018.-10.12.2019.
9. Rīga, Jūrmala Daņila Mihejevs  26194898
danila.mikheev@gmail.com
11.12.2017 87 11.12.2018.-10.12.2019.
10. Rīga, Jūrmala Kaspars Poikāns  28807116
kpoikans@gmail.com
28.06.2018. 72 28.06.2018.-27.06.2019.
11. Rīga, Krimuldas novads Linards Kumskis  26406072
linards.kumskis@gmail.com
28.06.2018. 71 28.06.2018.-27.06.2019.
12. Rīga, Saulkrasti Rita Jaurēna  28445721
jaurens@inbox.lv
11.12.2017 92 11.12.2018.-10.12.2019.
13. Cesvaine  Maija Zvaigzne 29373878 maija.zvaigzne@inbox.lv  21.12.2016. 89 11.12.2018.-10.12.2019.   
14. Daugavpils Dana Rimvide-Mickeviča 26199077
rimvide@inbox.lv
21.12.2016. 103 11.12.2018.-10.12.2019.  
15. Daugavpils Viktors Šeškens  27896311
vic@inbox.lv
21.12.2016. 98 11.12.2018.-10.12.2019.   
16. Daugavpils Jānis Dārziņš jatis@inbox.lv 11.12.2017 99 11.12.2018.-10.12.2019.  
17. Daugavpils Imants Sproģis   26155722
ximants@inbox.lv
21.06.2017. 43 14.06.2018.-13.06.2019.
18. Daugavpils Kristīna Leikuse   25486049
kristina.leikuse@inbox.lv
21.06.2017. 78 14.06.2018.-13.06.2019.
19. Dobele, Dobeles novads Anitra Jurševska 28312558 anitrajursevska@gmail.com 17.06.2016. 74 14.06.2018.-13.06.2019.   
20. Iecavas novads Tamāra Šmite 26489311
tamara@iecava.lv
14.12.2015. 90 11.12.2018.-10.12.2019
21. Jaunjelgavas, Aizkraukles, Kokneses un Skrīveru novads Ruta Jankovska  26135326
ruta_jankovska@inbox.lv
28.06.2018. 70 28.06.2018.-27.06.2019.
22. Jelgava, Jelgavas un Ozolnieku novads Natālija Trone 28773995
trona@inbox.lv
17.06.2016. 75 14.06.2018.-13.06.2019.   
23. Jēkabpils Līga Brikmane  26227809
liga.brikmane@inbox.lv
11.12.2018. 84 11.12.2018.-10.12.2019.
24. Jēkabpils, Aizkraukle Maija Vegnere  28377295
maijavegnere@inbox.lv
11.12.2018. 83 11.12.2018.-10.12.2019.
25. Jūrmala Alise Landsberga  29424664
alise@jurmala.lv
11.12.2018. 80 11.12.2018.-10.12.2019.   
26. Liepāja, Grobiņas novads Ilze Ieva Vilne  26603401
ilzevilne@gmail.com
11.12.2017. 93 11.12.2018.-10.12.2019
27. Ogre Santa Šustere 28624505 santa.sustere@gmail.com 21.12.2016. 100 11.12.2018.-10.12.2019     
28. Pārgaujas novads Kristaps Otersons  26517890
kristaps.otersons@gmail.com
11.12.2018. 81 11.12.2018.-10.12.2019.
29. Sigulda, Siguldas novads Laine Zīverte   26777685
lainite18@inbox.lv
17.06.2016. 77 14.06.2018.-13.06.2019. 
30. Skaistkalnes pagasts, Vecumnieku novads Brigita Gedrovica  29593258
brigitagedrovica@inbox.lv
14.12.2015. 97 11.12.2018.-10.12.2019
31. Smiltenes novads Margita Krišjāne   29488186
margitakrisjane@inbox.lv
21.06.2017. 76 14.06.2018.-13.06.2019.
32. Valka Liene Lielmane  26579593
liene.lielmane@gmail.com
14.12.2015. 101 11.12.2018.-10.12.2019   
33. Ventspils Dace Frīdenberga-Samete  29670171
dace.fridenberga@gmail.com
11.12.2018. 86 11.12.2018.-10.12.2019.
34. Viesītes novads Andris Brūveris   29358673
laukia@inbox.lv
21.12.2016. 102 11.12.2018.-10.12.2019