Sabiedriskie palīgi

Dzintra Skrūzmane, vecākā inspektore, sabiedrisko palīgu koordinatore

E-pasts: dzintra.skruzmane@vvc.gov.lv

Tālrunis: 26466539 



N.p.k. Vārds, uzvārds Telefons,  e-pasts Uzdevumu izpildes vieta Apliecības nr. Apliecības derīguma termiņš Līdzdarbības līgums
1. Maruta Auziņa 26574700
maruta.auzina@gmail.com
Rīga 59 11.12.2017.-11.12.2018.   
2. Ligita Vircava ligita.vircava@gmail.com Rīga 56

11.12.2017.-11.12.2018.

  
3. Renāte Krauze-Esserte 29910160 renate.krauze@gmail.com Rīga 63

11.12.2017.-11.12.2018.

  
4. Inese Kalnupe  29294113
inese.kalnupe7@gmail.com
Rīga 50 11.12.2017.-11.12.2018.
5. Lāsma Nikolaisone   25947913
lasma.nikolaisone@inbox.lv
Rīga 79 14.06.2018.-13.06.2019.
6. Daņila Mihejevs  26194898
danila.mikheev@gmail.com
Rīga, Jūrmala 49 11.12.2017.-11.12.2018.
7. Rita Jaurēna  28445721
jaurens@inbox.lv
Rīga, Saulkrasti 48 11.12.2017.-11.12.2018.
8. Aina Nemiro  29782005
ainanemiro@gmail.com
Rīga, Baloži 52 11.12.2017.-11.12.2018.
9. Jūlija Maizīte 26083813
julija.maizite@inbox.lv
Daugavpils 62 11.12.2017.-11.12.2018.   
10. Dana Rimvide-Mickeviča 26199077
rimvide@inbox.lv
Daugavpils 65 11.12.2017.-11.12.2018.   
11. Viktors Šeškens  27896311
vic@inbox.lv
Daugavpils 66 11.12.2017.-11.12.2018.   
12. Jānis Dārziņš jatis@inbox.lv Daugavpils 60 11.12.2017.-11.12.2018.
13. Imants Sproģis   26155722
ximants@inbox.lv
Daugavpils 43 21.06.2017.-20.06.2018.
14. Kristīna Leikuse   25486049
kristina.leikuse@inbox.lv
Daugavpils 78 14.06.2018.-13.06.2019.
15.  Maija Zvaigzne 29373878 maija.zvaigzne@inbox.lv  Cesvaine 68 11.12.2017.-11.12.2018.   
16. Anitra Jurševska 28312558 anitrajursevska@gmail.com Dobele, Dobeles novads 74 14.06.2018.-13.06.2019.   
17. Tamāra Šmite 26489311
tamara@iecava.lv
Iecavas novads 57 11.12.2017.-11.12.2018.
18. Natālija Trone 28773995
trona@inbox.lv
Jelgava, Jelgavas un Ozolnieku novads 75 14.06.2018.-13.06.2019.   
19. Jānis
Barons
29177197 baronspats@gmail.com Jūrmala 61 11.12.2017.-11.12.2018.
20. Santa Šustere 28624505 santa.sustere@gmail.com Ogre 64 11.12.2017.-11.12.2018.   
21. Laine Zīverte   26777685 lainite18@inbox.lv Sigulda, Siguldas novads 77 14.06.2018.-13.06.2019. 
22. Brigita Gedrovica  29593258
brigitagedrovica@inbox.lv
Skaistkalnes pagasts, Vecumnieku novads 55 11.12.2017.-11.12.2018.
23. Liene Lielmane  26579593
liene.lielmane@gmail.com
Valka 54 11.12.2017.-11.12.2018.   
24. Andris Brūveris   29358673
laukia@inbox.lv
Viesītes novads 67 11.12.2017.-11.12.2018.   
25. Margita Krišjāne   29488186
margitakrisjane@inbox.lv
Smiltenes novads 76 14.06.2018.-13.06.2019.
26. Ilze Ieva Vilne  26603401
ilzevilne@gmail.com
Liepāja, Grobiņas novads 53 11.12.2017.-11.12.2018.
27. Kaspars Poikāns  28807116
kpoikans@gmail.com
Jūrmala, Rīga 72 28.06.2018.-27.06.2019.
28. Ruta Jankovska  26135326
ruta_jankovska@inbox.lv
Jaunjelgavas, Aizkraukles, Kokneses un Skrīveru novads 70 28.06.2018.-27.06.2019.
29. Linards Kumskis  26406072
linards.kumskis@gmail.com
Rīga, Krimuldas novads 71 28.06.2018.-27.06.2019.