Sabiedriskie palīgi


Dzintra Skrūzmane
, vecākā inspektore, sabiedrisko palīgu koordinatore

E-pasts: dzintra.skruzmane@vvc.gov.lv

Tālrunis: 26466539 


N.p.k. Vārds, uzvārds Telefons,  e-pasts Uzdevumu izpildes vieta Apliecības nr. Apliecības derīguma termiņš
1. Maruta Auziņa 26574700
maruta.auzina@gmail.com
Rīga 22 14.12.2016.-13.12.2017.
2. Vineta Glazkova 25420930
vineta.glazkova@inbox.lv
Rīga 24 14.12.2016.-13.12.2017.
3. Ligita Vircava ligita.vircava@gmail.com Rīga 19 14.12.2016.-13.12.2017.
4. Renāte Krauze 29910160 renate.krauze@gmail.com Rīga 27 21.12.2016.-20.12.2017.
5. Kārlis Mikovs   26115931
karlis.mikovs@gmail.com
Rīga 33 21.12.2016.-20.12.2017.
6.  Madara Kārkliņa  27791429 m.petrovicha@gmail.com Rīga, Jelgava, Gulbenes novads 35 21.12.2016.-20.12.2017.
7. Dace Gintere 26738354 da.gint@inbox.lv Rīga, Mārupe 14 17.06.2016.-16.06.2017.
8. Kristīne Šņore 26115939 kristine.snore@yahoo.com Rīga, Salacgrīva, Tukums 15 17.06.2016.-16.06.2017.
9. Vita Blate 22124075 vita.blate@gmail.com Cēsis 13 17.06.2016.-16.06.2017.
10.  Maija Zvaigzne 29373878 maija.zvaigzne@inbox.lv  Cesvaine 34 21.12.2016.-20.12.2017.
11. Jūlija
Maizīte
26083813 julija.maizite@inbox.lv Daugavpils 26 21.12.2016.-20.12.2017.
12. Dana Rimvide-Mickeviča 26199077
rimvide@inbox.lv
Daugavpils 29 21.12.2016.-20.12.2017.
13. Viktors Šeškens  27896311
vic@inbox.lv
Daugavpils 30 21.12.2016.-20.12.2017.
14. Anitra Jurševska 28312558 anitrajursevska@gmail.com Dobele, Dobeles novads 12 17.06.2016.-16.06.2017.
15. Tamāra Šmite 26489311
tamara@iecava.lv
Iecavas novads 20 14.12.2016.-13.12.2017.
16. Natālija Trone 28773995
trona@inbox.lv
Jelgava, Jelgavas un Ozolnieku novads 16 17.06.2016.-16.06.2017.
17. Jānis
Barons
29177197 baronspats@gmail.com Jūrmala 25 21.12.2016.-20.12.2017.
18. Guna Pūce 20011931
guna.puce@liepu.lv
Liepāja 23 14.12.2016.-13.12.2017.
19. Dace Jaunozola 29162113 dace.jaunozola@gmail.com Ogre 10 17.06.2016.-16.06.2017.
20. Santa Šustere 28624505 santa.sustere@gmail.com Ogre 28 21.12.2016.-20.12.2017.
21. Artūrs Viļums 29619204
artursvilums@inbox.lv
Rēzekne 21 14.12.2016.-13.12.2017.
22. Laine Zīverte   26777685 lainite18@inbox.lv Sigulda, Siguldas novads 11 17.06.2016.-16.06.2017. 
23. Brigita Gedrovica  29593258
brigitagedrovica@inbox.lv
Skaistkalnes pagasts, Vecumnieku novads 18 14.12.2016.-13.12.2017.
24. Liene Lielmane  26579593
liene.lielmane@gmail.com
Valka 17 14.12.2016.-13.12.2017.
25.  Vita Švinberga  vita.svinberga@gmail.com Ventspils 31 21.12.2016.-20.12.2017.
26. Andris Brūveris   29358673
laukia@inbox.lv
Viesītes novads 32 21.12.2016.-20.12.2017.